Cieszący sie dużym uznaniem przez kolekcjonerow i polecany na forum miłośników zegarów jest zegarmistrz Pan Piotr Kowal z ul.Szewskiej 17
http://zegarkiclub.pl/forum/topic/68...al#entry741964
http://zegarkiclub.pl/forum/topic/32...al#entry373482
https://www.youtube.com/watch?v=ERcr2UEKiBQ
Świetny fachowiec i pasjonat zegarów, fantastyczny człowiek no i ceny ma nie rujnujące kieszeni. Robiłem u niego wiele skomplikowanych napraw a takze renowacje dwóch starych zegarków. Byłem zawsze zadowolony z jego usług