Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 9 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
72
08.04.2016, 22:31
serek.c2
napisał(a):
Niby z jakiej paki?
Przydatność. Guerrier, nawet w słabej formie jest w stanie więcej dać drużynie niż przykładowo Cywka czy Uryga razem wzięci. Jego przydatność i możliwości ciągle są wyraźnie większe niż ich.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus