Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12345
Stary 08.04.2016, 21:13
Fiti mój ojciec chodzi na mecz raz na rok, jak kupowal bilet na ktorys mecz to nawet nie wiedizal o tych 2złotych. Wczoraj w kolejce spotkalem kumpla który kupował dla siebie i znajomych (on szedl pierwszy raz, ale ze 2 osoby chodza podobno czesto). Pytam czy dal 2zlote powiedział ze nie bo nie wiedzial dokladnie na co, a znajomi mu pewnie zapomnieli powiedziec. Wyliczac dalej? Pewnie połowa studentów i uczniów też nie daje i nic w tym nie ma dziwnego.
Odpowiedz cytując