Grisza1 napisał(a):

|
A ja uważam, że to błąd. Donald gra dobrze, jak czuje zaufanie trenera. Tak było po zmianie Smudy na Moskala. Odstawianie go przez Wdowczyka, w mojej ocenie, nie jest dobry sposobem na dotarcie do Donalda. To raz. A dwa. Donald nawet bez formy potrafi zrobić jedną, szaloną akcję w meczu, która mogłaby być kluczem do zwycięstwa.
|
Albo zrobić jedną szaloną akcję w meczu i faul na karnego z czerwienią w tle...
3 mecze bez Donka 3 wygrane... tyle w temacie...