fialo napisał(a):

|
W przypadku Lechii chodziło o niewielkie nieprawidłowości, Ruch ma wielomilionowe długi i to jest fakt. Decyzja absurdalna, ale spokojnie naprawdę.
|
Ale to nie chodzi o dlugi obecne ale o niesplacenie zobowiazan na koniec roku. Obecna sytuacja ma wplyw na przyznanie licencji co najwyzej a nie na ujemne punkty w tym sezonie