Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 08.04.2016, 20:40
Ruch to już chyba od kilku lat gra w ekstraklasie na licencji grzecznościowej pieniądze, stadion my dostaliśmy -1 za zaległości które też są uregulowane, Ruch ostatnio dostał jakiś zastrzyk od miasta więc jak im anulują to nam tym bardziej powinni.
Odpowiedz cytując