Wyświetl pojedynczy post
raddar
Junior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 08.04.2016, 20:03
Krótko i na temat . Lechia jest już trochę piłkarską przybudówką Legii( zwróćcie uwagę na ilość transferów w ostatnich latach) . Lepiej mieć w pierwszej 8-ce klub z Wawrzyniakiem itd jako rywalem,niż Wisłę czy Ruch.
I jeszcze te zaczepki Paixao do Marciniaka - jak teraz coś źle zagwiżdże - to będą mówić osobiste relacje. źle się dzieje
Odpowiedz cytując