|
Krótko i na temat . Lechia jest już trochę piłkarską przybudówką Legii( zwróćcie uwagę na ilość transferów w ostatnich latach) . Lepiej mieć w pierwszej 8-ce klub z Wawrzyniakiem itd jako rywalem,niż Wisłę czy Ruch.
I jeszcze te zaczepki Paixao do Marciniaka - jak teraz coś źle zagwiżdże - to będą mówić osobiste relacje. źle się dzieje
|