Rustin napisał(a):

Część osób idzie i wyrabia kartę, ale jest jeszcze więcej takich, którym szkoda tych 10 złotych. Ludzie nie potrafią rzucić 2 zł na Akademię a co dopiero pięć razy więcej na kartę
|
Ludzie to znaczy
kto? Znasz kogokolwiek takiego, czy pitolisz dla samego pitolenia?