Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12339
Stary 08.04.2016, 17:29
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
ja mam taką nadzieje ze w kasach sprzedający informuja kupujących ze mozna pietro wyzej wyrobic sobie KK a zeby nie stac w kolejkach po bilet tylko siedzac wygodnie w fotelu zakupic wejsciówke.
Część osób idzie i wyrabia kartę, ale jest jeszcze więcej takich, którym szkoda tych 10 złotych. Ludzie nie potrafią rzucić 2 zł na Akademię a co dopiero pięć razy więcej na kartę
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując