daniello1987 napisał(a):

|
ja mam taką nadzieje ze w kasach sprzedający informuja kupujących ze mozna pietro wyzej wyrobic sobie KK a zeby nie stac w kolejkach po bilet tylko siedzac wygodnie w fotelu zakupic wejsciówke.
|
Część osób idzie i wyrabia kartę, ale jest jeszcze więcej takich, którym szkoda tych 10 złotych. Ludzie nie potrafią rzucić 2 zł na Akademię a co dopiero pięć razy więcej na kartę
