Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bartek_Gdów
Junior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12330
Stary 08.04.2016, 12:44
Chciałem się upewnić co do jednej rzeczy - kolega MA kartę kibica, ale zamierzam mu kupić bilet na imię, nazwisko, PESEL, bo mu zaginęła w gąszczu szuflad i tak byłoby szybciej Jest to możliwe? KK ma ważną i wobec tego mam wątpliwość czy nie musi jej użyć przy wejściu. Oficjalna podaje, że "osoby posiadające ważną KK MOGĄ nabywać bilety na dotychczasowych zasadach, czyli przez neta/nabicie biletu na kartę", więc z tego zdania wnioskuję, że nie ma takiego obowiązku i można go kupić tak jak on chce. Potem jest jednak ważna informacja, że "do wejścia na stadion potrzebna jest ważna KK i dokument tożsamości" i jest dla mnie niejednoznaczne czy dotyczy to tylko przypadku kupienia biletu na KK (oczywiste, że jest wtedy potrzebna), czy również jeśli się kupuje bez KK (a ma się ją w domu).
Odpowiedz cytując