swiety37 napisał(a):

Moim zdaniem to Piast się na podium na koniec sezonu nie załapie.
Zobaczycie, że jeszcze tabela będzie wyglądała tak: Legia, Lechia, Lech, Wisła
|
daj Boże taką tabelę
Wszystko jest możliwe po tym podziale punktów. W tym systemie cholernie liczy się forma w końcówce sezonu, jak Piast jej nie znajdzie, to zaprzepaści całą pracę z jesieni.