Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 08.04.2016, 11:30
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to Piast się na podium na koniec sezonu nie załapie.
Zobaczycie, że jeszcze tabela będzie wyglądała tak: Legia, Lechia, Lech, Wisła
daj Boże taką tabelę

Wszystko jest możliwe po tym podziale punktów. W tym systemie cholernie liczy się forma w końcówce sezonu, jak Piast jej nie znajdzie, to zaprzepaści całą pracę z jesieni.
Odpowiedz cytując