Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12327
Stary 08.04.2016, 11:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
zdarzają się transfery między sektorami. Sam widziałem przejście z D na C. Ale to w sytuacji, kiedy stadion był pełny i ochrona nie wyrabiała.
Brałem pod uwagę tylko dozwolone przejścia tj. mamy na trybunie C, czyli kupujesz bilet na dowolny sektor od C1 do C5, ale gdzie siądziesz to już Twój wybór. Inne przechadzki między sektorami są niedozwolone i najczęściej wiążą się z pokonywaniem barierek/pleks, a to może skutkować zakazem stadionowym i karą pieniężną.
Odpowiedz cytując