domin_czyzyny napisał(a):

|
zdarzają się transfery między sektorami. Sam widziałem przejście z D na C. Ale to w sytuacji, kiedy stadion był pełny i ochrona nie wyrabiała.
|
Brałem pod uwagę tylko dozwolone przejścia tj. mamy na trybunie C, czyli kupujesz bilet na dowolny sektor od C1 do C5, ale gdzie siądziesz to już Twój wybór. Inne przechadzki między sektorami są niedozwolone i najczęściej wiążą się z pokonywaniem barierek/pleks, a to może skutkować zakazem stadionowym i karą pieniężną.