Prezydentowa napisał(a):

Jak to jest z tymi biletami za 5 zł? Idę zaraz kupić rodzince bilety. Większość z nich idzie po raz pierwszy, tylko tata nie, ale ostatnio był chyba z 15 lat temu Jak to się weryfikuje?
I pytanie kontrolne - wystarczy, że mam ich dane (w tym pesel), nie muszę skanować dowodów ani nic z tych rzeczy, nie?
|
Imię + Nazwisko + Pesel
system sam wygeneruje bilet za 5 zł bo ich danych nie będzie w systemie, Ty nawet nic nie musisz mówić o biletach za 5 zł
