|
Wg mnie klub nie powinien otwierać już kolejnych sektorów. Teraz zostało jeszcze około 6900 biletów, biorąc pod uwagę tempo sprzedaży uda nam się jeszcze sprzedać max 6 tys biletów, więc i tak nie wyprzedamy tej puli w całości.
Zastanawia mnie tylko, czy licznik biletowy uwzględnia sektor szkolny i VIP?. Zakładam że nie uwzględnia sektora gości.
|