Superpawlo napisał(a):

|
Witam serdecznie mam pytanie: Kupiłem bilet na sektor E, ponieważ na narożnik D nie było już miejsc. Macie jakieś sprawdzone metody, aby się przemieścić w trakcie meczu, ponieważ wszyscy znajomi są na D?
|
Nie ma takiej możliwości.