|
Mam pytanie odnośnie biletów dla obcokrajowców. Przy kupnie biletów konieczne w ich przypadku jest podanie imienia, nazwiska, rodzaju dokumentu tożsamości i jego numeru? Strona oficjalna tak podaje przy kartach kibica, ale chciałem kupić znajomemu bilet w strefie kibica, bez wyrabiania KK i nie jestem pewien czy jest to w ogóle możliwe bez jego obecności, bo w temacie o biletach nie ma wzmianki o obcokrajowcach. Z góry dziękuję, bo nie chciałbym jutro jechać na darmo, pozdrawiam.
|