Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12316
Stary 07.04.2016, 22:42
Cytat:
Witam serdecznie mam pytanie: Kupiłem bilet na sektor E, ponieważ na narożnik D nie było już miejsc. Macie jakieś sprawdzone metody, aby się przemieścić w trakcie meczu, ponieważ wszyscy znajomi są na D?
haaha post roku
Odpowiedz cytując