bebeto napisał(a):

|
To chyba coś przespałem... kiedy u nas koszulka meczowa kosztowała 45 zł...?
|
Raz pamiętam była taka fajna promocja w sezonie 2006/2007, że za 199 zł. (albo coś koło tej ceny) dostawałeś koszulkę meczową oryginalną z poprzedniego sezonu (05/06, wtedy Nike), czapkę z daszkiem, komplet zdjęć piłkarzy i szalik. No ale kiedy to było...
