Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12314
Stary 07.04.2016, 20:26
bebeto napisał(a):Wyświetl post
To chyba coś przespałem... kiedy u nas koszulka meczowa kosztowała 45 zł...?
Raz pamiętam była taka fajna promocja w sezonie 2006/2007, że za 199 zł. (albo coś koło tej ceny) dostawałeś koszulkę meczową oryginalną z poprzedniego sezonu (05/06, wtedy Nike), czapkę z daszkiem, komplet zdjęć piłkarzy i szalik. No ale kiedy to było...
Odpowiedz cytując