Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 9 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
44
07.04.2016, 16:50
Planuje być ok 15 już w Krakowie, wiec mam nadzieje że wszystko się ułoży, jakby co mam jedno wolne miejsce w aucie,jadę od Oświęcimia/ Ket
Shifty
Shifty Powers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shifty Powers
Znajdź inne posty napisane przez Shifty Powers