Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12308
Stary 07.04.2016, 13:11
wordbatata napisał(a):Wyświetl post
Słuchaj odnośnie kupowania przez neta niestety brutalnie to powiem ale Wisła chce dzięki kk zarobić dodatkowy hajs. W niektórych klubach możesz zakupić bilet przez neta nie posiadając karty kibica.
pokaz w ktorych, chetnie sprawdze a zarabiaja rzeczywiscie bardzo duzo, az człowiek zbiedniec moze.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.04.2016 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując