wordbatata napisał(a):

|
Słuchaj odnośnie kupowania przez neta niestety brutalnie to powiem ale Wisła chce dzięki kk zarobić dodatkowy hajs. W niektórych klubach możesz zakupić bilet przez neta nie posiadając karty kibica.
|
pokaz w ktorych, chetnie sprawdze a zarabiaja rzeczywiscie bardzo duzo, az człowiek zbiedniec moze.