Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12303
Stary 07.04.2016, 11:20
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest obecnie idea posiadania karty kibica na Wiśle? Czy dobrze rozumiem, że jest to 10-złotowy kupon umożliwiający kupowanie biletów/karnetów przez internet?

Bo jeśli jest już nieważna, to osoba która chce kupić nowy bilet przez neta - i tak musi musi zrobić duplikat (= zapłacić) za nową KK. Czytam tu, że jak ktoś idzie pierwszy raz na stadion to i tak musi jechać na stadion, bo przez neta wyrzuca. Dla mnie to tylko potwierdza, że obowiązująca u nas Ustawa o Bezp. Imprez Masowych to bubel, a kolejne nowelki może i minimalnie ją ulepszają, ale gratisowo wprowadzają dodatkowe zamieszanie.
Słuchaj odnośnie kupowania przez neta niestety brutalnie to powiem ale Wisła chce dzięki kk zarobić dodatkowy hajs. W niektórych klubach możesz zakupić bilet przez neta nie posiadając karty kibica.
Odpowiedz cytując