|
Jaka jest obecnie idea posiadania karty kibica na Wiśle? Czy dobrze rozumiem, że jest to 10-złotowy kupon umożliwiający kupowanie biletów/karnetów przez internet?
Bo jeśli jest już nieważna, to osoba która chce kupić nowy bilet przez neta - i tak musi musi zrobić duplikat (= zapłacić) za nową KK. Czytam tu, że jak ktoś idzie pierwszy raz na stadion to i tak musi jechać na stadion, bo przez neta wyrzuca. Dla mnie to tylko potwierdza, że obowiązująca u nas Ustawa o Bezp. Imprez Masowych to bubel, a kolejne nowelki może i minimalnie ją ulepszają, ale gratisowo wprowadzają dodatkowe zamieszanie.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|