koniak napisał(a):

|
+ Zagłębie , które się mobilizuje i ponoć może być ich nawet 6 stówek
|
Plus sektor szkolny. Miejmy nadzieję, że frekwencje w nim skoczy, bo ostatnio to raczej swiecą tam miejsca pustkami. Plus sektor VIP, więc może spokojnie mówić już o frekwencji
12,8-13 tysięcy.
MOBILIZACJA MUSI BYĆ JESZCZE WIĘKSZA.