Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12294
Stary 07.04.2016, 05:54
koniak napisał(a):Wyświetl post
+ Zagłębie , które się mobilizuje i ponoć może być ich nawet 6 stówek
Plus sektor szkolny. Miejmy nadzieję, że frekwencje w nim skoczy, bo ostatnio to raczej swiecą tam miejsca pustkami. Plus sektor VIP, więc może spokojnie mówić już o frekwencji

12,8-13 tysięcy.

MOBILIZACJA MUSI BYĆ JESZCZE WIĘKSZA.
Odpowiedz cytując