Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
 
Od: 08.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12292
Stary 07.04.2016, 00:31
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
Jak uwazacie bd jeszce bilety w sobote ?
Na pewno będą, ponieważ w razie potrzeby zostaną zapewne otwarte sektory B i G2
Odpowiedz cytując