Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
12292
07.04.2016, 00:31
Aniołek_Wisła
napisał(a):
Jak uwazacie bd jeszce bilety w sobote ?
Na pewno będą, ponieważ w razie potrzeby zostaną zapewne otwarte sektory B i G2
AndyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AndyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez AndyWiślak