As napisał(a):

Moze troche naciagam rzeczywistosc ale wydaje mi sie jak sobie ogladam powtorki meczy za
Wg. mnie bardziej niz wplyw samego Wdowczyka poprostu w koncu odwrocila sie karta. Choc trzeba powiedziec, ze Richi jak sie obcinal tak obcina sie dalej.
|
Pisalem o tym i sie zgdzam
Los oddaje co zabierał za czasu Kazia,bo w przyrodzie nic nie ginie.
Teraz tylko nie spieprzyc sytuacjii,mamy podane koło ratunkowe by uratować sezon i co kluczowe to juz tylko nas samych zalezy czy je złapiemy.