Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 06.04.2016, 17:07
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Bałaszow i Pietrzak to wynalazki...? Idze Idze bajoku
A czy przypadkiem Pietrzak nie był odpowiedzialny za utratę co najmniej 2 goli? i to tak na dzien dobry...
nie gra Pietrzak i tyły jakby bardziej pewne...
Odpowiedz cytując