Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18743
Stary 06.04.2016, 14:09
Myślenie, że jak Błaszczykowski będzie miał ambicje, to przejdzie do Wisły, a nie do klubu walczącego o 3-5 miejsce w Bundeslidze to jakiś wyższy poziom abstrakcji. Piszesz tak, jakby miał iść do jakiegoś Kazachstanu, czy innego Kataru.
Odpowiedz cytując