^^ U nas tak naprawdę nie dostał szansy, ile minut zagrał jako napastnik?. grał głównie na skrzydle. Popatrz na Wolskiego jak wyglądał gdy Broniszewski ustawił go na skrzydle właśnie. Pewnie Smuda też by go postawił na skrzydle i byłby śmiech jaki to cienias.
