Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 06.04.2016, 12:58
Niko22 napisał(a):Wyświetl post
Podstawa wszystkiego jest grą dwójką napastników nic innego ...Moskal nie miał poprostu twórczości kopiowal smude .....i zero własnej inicjatywy....Wisła zawsze grała dwójką napastników i musi tak grać .......sukces nawalki z reprezentacją to tez tylko i wyłącznie dwójka napastników to jest podstawa .....
Ale zaczac powinienes od tego, ze Moskal nie mogl grac dwoma napastnikami bo mial tylko jednego, ktory dodatkowo nie byl w najwyzszej formie bo z powodu kontuzji nie przerobil okresu przygotowawczego.
Ostatnio edytowane przez As : 06.04.2016 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując