Niko22 napisał(a):

|
Podstawa wszystkiego jest grą dwójką napastników nic innego ...Moskal nie miał poprostu twórczości kopiowal smude .....i zero własnej inicjatywy....Wisła zawsze grała dwójką napastników i musi tak grać .......sukces nawalki z reprezentacją to tez tylko i wyłącznie dwójka napastników to jest podstawa .....
|
Ale zaczac powinienes od tego, ze Moskal nie mogl grac dwoma napastnikami bo mial tylko jednego, ktory dodatkowo nie byl w najwyzszej formie bo z powodu kontuzji nie przerobil okresu przygotowawczego.