Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 06.04.2016, 12:53
Jak miał Moskal grać dwoma napastnikami, skoro miał tylko jednego Brożka w napadzie? Mi też się podoba system z dwójką napastników, ale do takiej gry trzeba mieć tych napastników.
Odpowiedz cytując