Wyświetl pojedynczy post
Niko22
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 06.04.2016, 12:42
Podstawa wszystkiego jest grą dwójką napastników nic innego ...Moskal nie miał poprostu twórczości kopiowal smude .....i zero własnej inicjatywy....Wisła zawsze grała dwójką napastników i musi tak grać .......sukces nawalki z reprezentacją to tez tylko i wyłącznie dwójka napastników to jest podstawa .....
Odpowiedz cytując