Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 06.04.2016, 11:54
As napisał(a):Wyświetl post
Moze troche naciagam rzeczywistosc ale wydaje mi sie jak sobie ogladam powtorki meczy za Moskala to Wisla grala bardzo podobnie. jedyna roznica jest tak, ze:
1. Sedziowie czesto mylili sie na nasza niekorzysc.
2. Bylismy nieskuteczni pod bramka (sytuacji i skladnych akcji bylo duzo)
3. Mielismy pecha a teraz mamy szczescie

Wg. mnie bardziej niz wplyw samego Wdowczyka poprostu w koncu odwrocila sie karta. Choc trzeba powiedziec, ze Richi jak sie obcinal tak obcina sie dalej.
Pamietasz moze cytat ze s.p. K.Gorskiego?

"Jezeli cos systematycznie zie powtarza to nie jest to fart, tylko umiejetnosci".
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 06.04.2016 o godz. 13:59.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując