Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 06.04.2016, 11:27
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
HYMN grany na saksofonie. MIAZGA!!!!
Zgadza sie. Najwieksze gowno zagrane na saksofonie ma zupelnie inne brzmienie.

Hymn mamy piekny, zagrany na saksofonie musza byc ciary jak to okreslil kolega royalmichael.

Wymarzony zestaw to hymn na saksie, a pozniej caly stadion a'capella bez pierrdolenia spikera. Pozniej "tylko zwyciestwo" ze golebie na Rynku poleca w sina dal.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując