domin_czyzyny napisał(a):

|
HYMN grany na saksofonie. MIAZGA!!!!
|
Zgadza sie. Najwieksze gowno zagrane na saksofonie ma zupelnie inne brzmienie.
Hymn mamy piekny, zagrany na saksofonie musza byc ciary jak to okreslil kolega royalmichael.
Wymarzony zestaw to hymn na saksie, a pozniej caly stadion a'capella bez pierrdolenia spikera. Pozniej "tylko zwyciestwo" ze golebie na Rynku poleca w sina dal.