Wyświetl pojedynczy post
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 06.04.2016, 11:21
Fakt łatwo nie będzie ale bardziej niż o naszą grę to martwię się co będzie wyprawiał "pan z gwizdkiem"(pewnie znowu z warszawy) bo już w meczu z ruchem chciał nas wyruchać w 90 minucie.
Odpowiedz cytując