R33 napisał(a):

A próbowałeś pisać maila na [email protected] ? Może tam ktoś będzie miał większe kompetencje i np. zresetuje Ci. Ja bym próbował.
|
Nie próbowałem. Koleś ze strefy niby kontaktował się z jakimś informatykiem od tego systemu i tak to działa.