Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18731
Stary 05.04.2016, 13:38
W mediach można przeczytać o zainteresowaniu Jurgena Klopa KB.
Jeśli Kuba będzie na euro grał w kadrze tak jak do tej pory to ten transfer może dojść do skutku. Też uważam że Kuba jeszcze jest za dobry i za drogi na PL ligę.
Być może za 2 lata?!

Choć oczywiście jeśli pojawi się możliwość wypożyczenia to oczywiście jestem za, nasza siła wzrosłaby o jakieś 30%.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 05.04.2016 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując