W mediach można przeczytać o zainteresowaniu Jurgena Klopa KB.
Jeśli Kuba będzie na euro grał w kadrze tak jak do tej pory to ten transfer może dojść do skutku. Też uważam że Kuba jeszcze jest za dobry i za drogi na PL ligę.
Być może za 2 lata?!
Choć oczywiście jeśli pojawi się możliwość wypożyczenia to oczywiście jestem za, nasza siła wzrosłaby o jakieś 30%.
