Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12274
Stary 05.04.2016, 11:15
Może było, może nie.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy iść na mecz, zachęcam do obejrzenia:
https://youtu.be/4Kb_NK6Onoo
Zawsze mam ciary jak to oglądam, chociaż walczymy o inne cele, to czynniki są trzy: nasi kopacze, sędzia i 12 zawodnik, czyli TY, twoi znajomi. Zachęcajcie ludzi do przyjścia, niech ta sobota będzie wyjątkowa.
Cała WISŁA zawsze razem.
Odpowiedz cytując