|
Powiem szczerze, że kadra prezentuje się bardzo dobrze:
BR: Miśkiewicz, Buchalik
PO: Jović, Bartosz
ŚO: Głowacki, Guzmuc,
LO: Sadlok, Pietrzak
DP: Uryga, Cywka
ŚP: Mączyński, Popović, Brlek
PP: Boguski, Sarki
LP: Małecki, Guerrier, Balashov
OP: Wolski, Crivellaro
N: Brożek, Ondrasek, Drzazga
Braki widzę wyłącznie na stoperze, bo Czekaja nie ma co nawet liczyć oraz na defensywnym pomocników. Poza tym kadra wygląda naprawdę dobrze. Oby udało się ją utrzymać na następny sezon.
|