Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23096
Stary 05.04.2016, 08:24
Powiem szczerze, że kadra prezentuje się bardzo dobrze:

BR: Miśkiewicz, Buchalik

PO: Jović, Bartosz
ŚO: Głowacki, Guzmuc,
LO: Sadlok, Pietrzak

DP: Uryga, Cywka
ŚP: Mączyński, Popović, Brlek
PP: Boguski, Sarki
LP: Małecki, Guerrier, Balashov
OP: Wolski, Crivellaro

N: Brożek, Ondrasek, Drzazga

Braki widzę wyłącznie na stoperze, bo Czekaja nie ma co nawet liczyć oraz na defensywnym pomocników. Poza tym kadra wygląda naprawdę dobrze. Oby udało się ją utrzymać na następny sezon.
Odpowiedz cytując