Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 05.04.2016, 08:00
75%....... Nie przegrała tylko Lechia,ale remis ustawił ja i Ruch w patowej sytuacji.Ktokolwiek przegra przy zwycięstwie Wisły zamienia sie Nią miejscem, w przypadku remisu odpada Lechia.

Sami napisał(a):Wyświetl post
No co ty świrujesz... przyszedł Wolski + nie ma w składzie Urygi, Pietrzaka, Balaszowa, Cywki i innych wynalazków - wystarczy.
A może dojdzie jeszcze Donald.Jaki jest taki jest ,ale na tą chwile to jakies wzmocnienie(i nie musi byc w wyjsciowym składzie).
Dodatkowo my musimy,Zagłebie niekoniecznie,gramy u siebie-upatruje tu szanse.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.04.2016 o godz. 08:17.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując