75%.......

Nie przegrała tylko Lechia,ale remis ustawił ja i Ruch w patowej sytuacji.Ktokolwiek przegra przy zwycięstwie Wisły zamienia sie Nią miejscem, w przypadku remisu odpada Lechia.
Sami napisał(a):

|
No co ty świrujesz... przyszedł Wolski + nie ma w składzie Urygi, Pietrzaka, Balaszowa, Cywki i innych wynalazków - wystarczy.
|
A może dojdzie jeszcze Donald.Jaki jest taki jest ,ale na tą chwile to jakies wzmocnienie(i nie musi byc w wyjsciowym składzie).
Dodatkowo my musimy,Zagłebie niekoniecznie,gramy u siebie-upatruje tu szanse.