Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 04.04.2016, 23:48
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja niewiem co sie stalo w druzynie,moze wstrzas ale jakis mocarny,ze nagle zespol ktory ostatni raz wygral w listopadzie,od momentu przyjscia Wdowczyka wygral wszytsko i strzelil 12 (?) bramek.I gra naprawde ładna piłkę ,kto wie czy nie najladniejszą w lidze.Zastanawiam sie o co to chodzilo i skad sie ten progres wział.Z taka grą jaky nie wzieli Pawłowskiego to pierwsza 8 byl by juz dawno.

Zapowiada sie ze mecz w sobote bedzie .....nerwowy xD ,z tym ze Zaglebie ma awans a to tez troche zmienia.
No co ty świrujesz... przyszedł Wolski + nie ma w składzie Urygi, Pietrzaka, Balaszowa, Cywki i innych wynalazków - wystarczy.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując