|
Gdyby mi ktoś 3 mecze temu powiedział że przed ostatnią kolejką, nie dość że mamy szansę na czołową ósemkę, to nie musimy się na nikogo patrzeć, to bym go wyśmiał.
Ale stało się.Trzeba sobie jednak szczerze powiedzieć - teraz jest prawdziwy test i mam nadzieje że nie wy.......imy się na ostatniej prostej
|