Wasiu napisał(a):

Nie ma żadnych szans na takie rozwiązanie.
No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę
|
Jest taka opcja, ale:
1. Wisła remisuje z Zagłębiem
2. Lechia przegrywa z Ruchem
3. Podbeskidzie remisuje z Termaliką
4. Jagiellonia nie wygrywa z Piastem
5. Korona nie wygrywa z Górnikiem
6. Żydki przegrywają ze Śląskiem
7. Pogoń nie przegrywa z Legią
Czyli 7/8 meczów musiałoby spełnić dość... pogmatwane warunki...