Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 04.04.2016, 19:06
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnych szans na takie rozwiązanie.

No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę
Jest taka opcja, ale:
1. Wisła remisuje z Zagłębiem
2. Lechia przegrywa z Ruchem
3. Podbeskidzie remisuje z Termaliką
4. Jagiellonia nie wygrywa z Piastem
5. Korona nie wygrywa z Górnikiem
6. Żydki przegrywają ze Śląskiem
7. Pogoń nie przegrywa z Legią

Czyli 7/8 meczów musiałoby spełnić dość... pogmatwane warunki...
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując