gdsmk napisał(a):

Naprawdę marnie widzę szanse tego chłopaka w tym momencie. On jest motorycznie na poziomie trzeciej ligi.
Szybkość, zwrotność, jakaś taka lekkość poruszania - nie istnieje. Nie wiem jak miałby nadrobić takie braki w krótkim okresie, a nie wierzę, że to wszystko kwestia "zapadki" w głowie.
I to mówię pod kątem jego gry na stoperze, a co dopiero w pomocy, gdzie Popović, pomimo swoich dużych braków, nakrywa go trzema kapeluszami.
Chłopak jest ambitny i pracowity, szkoda by go było. Może faktycznie wypożyczenie niżej by pomogło coś ruszyć?
PS. Jak zajebiście szkoda Nalepy w tym kontekście...
|
Odpuściliśmy go bo był klockiem. A co by mógł dać Wiśle dziś - tego nie wiemy.