Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23095
Stary 04.04.2016, 17:31
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę marnie widzę szanse tego chłopaka w tym momencie. On jest motorycznie na poziomie trzeciej ligi.
Szybkość, zwrotność, jakaś taka lekkość poruszania - nie istnieje. Nie wiem jak miałby nadrobić takie braki w krótkim okresie, a nie wierzę, że to wszystko kwestia "zapadki" w głowie.

I to mówię pod kątem jego gry na stoperze, a co dopiero w pomocy, gdzie Popović, pomimo swoich dużych braków, nakrywa go trzema kapeluszami.

Chłopak jest ambitny i pracowity, szkoda by go było. Może faktycznie wypożyczenie niżej by pomogło coś ruszyć?
PS. Jak zajebiście szkoda Nalepy w tym kontekście...
Odpuściliśmy go bo był klockiem. A co by mógł dać Wiśle dziś - tego nie wiemy.
Odpowiedz cytując