Dariook napisał(a):

|
Warto podkreslic tez bardzo dobrą grę Małego. Od kilku spotkan jedna z kluczowych postaci w zespole. Nie wiem, ale jakis odmieniony jest, wrzutki jakies takie inne... Ale cieszy!
|
Przede wszytkim Malecki ma wiecej siły.Troche treningu i widac ze on juz nawet biega mniej "ociezale",jak to bylo na samym poczatku,,,to juz nie jest wóz z weglem,Dotego dodać w miare technikę +charakter jego samego i moze Mały sie w koncu odrodzi.
CO do meczu to stwierdzam ze los oddaje co zabierał,głównie za czasu Moskala.W przyrodzie nic nie ginie.
OD dzis kombinujcie znajomych i nakrecamy sie na sobotę.