dj_ibutti napisał(a):

|
Stępiński też na czerwo zasłużył. Swoją drogą, nie trawię chłopa. Wielkiego focha ma na Wisłę, .... wi o co.
|
W wywiadzie meczowym zapierał się, że nikomu w Wiśle nic nie chce udowadniać, że nie nosi urazy czy żalu do Wisły.
To jego wejście było na czerwień.