Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.04.2016, 17:00
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Stępiński też na czerwo zasłużył. Swoją drogą, nie trawię chłopa. Wielkiego focha ma na Wisłę, .... wi o co.
W wywiadzie meczowym zapierał się, że nikomu w Wiśle nic nie chce udowadniać, że nie nosi urazy czy żalu do Wisły.

To jego wejście było na czerwień.
Odpowiedz cytując