Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 04.04.2016, 12:45
A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja? W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie
W Polskę wierzę.
Odpowiedz cytując