A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja?

W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie
