Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2799
Stary 04.04.2016, 11:32
Poco wołać o Moskala jak za Wdowczyka o dziwo dobrze to wygląda... niebem zachwycony jak go zatrudnili, ale widać ze powoli zaczynają robić się zespołem. Do przynajmniej grudnia tego nie zmieniać!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0