Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 04.04.2016, 11:29
bob85 napisał(a):Wyświetl post
Jak na kilka dni przed meczem to ładnie idą nawet, szybko ubywa miejsc na D więc otworzą B. Rekord frekwencji w tym sezonie raczej gwarantowany
Raczej w tej rundzie, powyzej 24 tys to nie bedzie na Zagłębiu
Odpowiedz cytując