Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.04.2016, 11:17
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
Sędziowanie na najwyżej średnim poziomie ale mój post był w odpowiedzi na płacze że nas pokrzywdzili.
Odpowiedz cytując